Mijn verhaal:
In Maart 2008 heb ik voor het eerst kennis gemaakt met Stichting Opkikker. Ik kreeg toen mijn super opkikkerdag. Na deze geweldige dag, die ik nooit meer ga vergeten, ben ik kind ambassadeur geworden. In de hoop geld in te zamelen, zodat er heel veel andere kinderen ook die geweldige dag kunnen krijgen. Nu zijn wij ruim 12 jaar verder. Nog steeds hoop ik wat moois voor de stichting te kunnen doen. Dit is een nieuwe actie van Stichting Opkikker. Dit jaar is een jubileum jaar. Maar helaas loopt alles niet zoals het dit jaar had moeten lopen. Daarom is er nu een speciale actie opgezet. En ik hoop hiermee wat te kunnen ophalen voor deze geweldige stichting. Help jij ook mee!?
Stichting Opkikker organiseert dagen ontspanning voor gezinnen met een ernstig ziek kind. Per 23 mei 2020 mogen zij dit 25 jaar doen. Om dit vieren vraag ik jou een donatie te doen van 25 euro. Deze donatie zal besteed worden aan de organisatie van Opkikkerdagen in de toekomst. Uiteraard word jij hiervoor bedankt en krijg je de enige echte Jubelsokken kado!
LET OP: Om de Jubelsokken te ontvangen is het belangrijk om bij het doneren je e-mailadres achter te laten (ook na de actie om snel te doneren).